میلاد نور مبارک

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

 
تعدادی از احادیث موجود در تابلوی فوق
نجم الثاقب ص48
صورت مبارکش سفید که سرخی بر آن آمیخته،پیشانی نازنینش بلند و سفید و تابان است،ابروانش بهم پیوسته است ، نور رخسارش چنان درخشان است که سیاهی محاسن شریف و سر مبارکش ، مستولی شده، بر قسمت راست صورتش خالی است که چنداری ستاره ای است درخشان،.... چشمان سیاه و سرمه گون است...... حضضرت مهدی علیه السلام طاوس اهل بهشت است و هم از جهت شکل و شمایل و هم از خوی و خلق شبیه ترین مردم به حضرت محمد (ص) است.
صلوات
بحار ج52 ص319
هرگاه قائم ما قیام کند آسمان باران خود را بر زمین فرو می ریزد و زمین گیاه خود را می رویاند ، تا آنجا که وقتی از عراق تا شام سفر می کند قدمش را بر هر کجا می گذارد سبز و پر از گیاه استح . حضرت علی (ع).
بحار ج52 ص9
آغاز قیام از کعبه و بین رکن و مقام است. پرچم  و عمامه و پیراهن پیامبر (ص) با اوست.

الام مهدی من المهد الی الظهور ص 466
مرکز حکومت حضرت کوفه است و محل حکومتش مسجد کوفه و جایگاه تقسیم غنائم و بیت المال مسجد سهله می باشد و...مانند جدش غذایش ساده و لباسش خشن و در زمان حکومت ایشان فقر از بین م یرود و برکات زمین آشکار و نعمت و میوه فراوان می شود...امنیت فراوان شده و شر ازبین می رود به طوری که بچه ها با مار و عقرب بازی می کنند. امام صادق ( ع) به نقل از مولی علی (ع).

بحار ج51از ص108 تا 161
امام رضا(ع):پدر و مادرم فدای "حضرت مهدی" که همنام جدم رسول(ص) خداست و شبیه من و موسی بن عمران (ع) است... در هنگام ظهورش ندایی بلند می شود که انسانها از راه دور آنرا می شنوند و آن ندا این است: که حضرت بقیه الله روحی الفدا برای مومنین رحمت و برای کفار عذاب است... پیراهن و پرچم پیامبر(ص)و شمشیر جدم علی (ع)"ذوالفقار" و انگشتر حضرت سلیمان(ع) و عصای حضرت موسی(ع) با اوست .... هنگام ظهور لوحه همراه دارد که مهر طلایی خداوند بر روی اوست و
...
طراحی و رنگ آمیزی این تابلو 9 ماه طول کشید بر سیمای دلربای مهدی صلوات......التماس دعا

ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://rezap502.persianblog.ir/post/71
  • کلمات کلیدی: حضرت ,مهدی ,اوست ,زمین
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها